0322 459 2021 bilgi@bilisimplaza.com

İletişim Ağı

Projelendirme , Sistem Güvenliği, Destek talepleri, Bilgilendirme ve daha fazlası için bizimle iletişime geçin…

Adres:

Reşatbey Mah. Adalet Cad.
No:43/C Seyhan/Adana

Bize Yazın

10 + 14 =

Bulut Yedekleme

Fiziki olarak yapılan yatırımların maliyeti ve bakım sorunları her zaman kurumlara bir yük olmuştur. Şimdi ise Cloud Backup sayesinde gerek fiziki gerekse sanal sunucularınız ve depolama alanınız artık Bulut üzerinde olacak, Güvenli ve hızlı.

IT Güvenliği

Bilgi İşlem yöneticilerinin en büyük sorunu ‘Güvenlik’. Günümüz teknolojisi ile bunu sağlamak artık çokta zor değil. Önlem almak veri güvenliğinizin sağlığı içindir, bu alana yapılacak hiçbir yatırım sizi korkutmasın.

Bilgisayar Sistemleri

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak , sistem verimliliğini arttırmak, zamandan tasarruf etmek ve işlerimizi sorunsuzca ielrletebilmeyi sağlamak için olmazsa olmazımız. Siz PC’nize ne kadar Güveniyorsunuz?

Network Altyapı

Karmaşık Network yapılarınız size kısa vadede olmasa da orta-uzun vadede sıkıntı çıkarmaya başlayacaktır. Böyle bir yapı da veri güvenliği de , verimli bir çalışma ortamı da sağlanamaz. 

Data Yedekleme ve Kurtarma

Sisteminizde bulunan Verilerin önem derecesi size bu soruyu aklınızdan hiçbir zaman çıkarmamanız gerektiğini söylemekte aslında. Olası bir Felaket Senaryonuz var mı? Buna ne kadar hazırsınız ?

Siber Güvenlik

Siber güvenlik çağımızın en büyük sorunu. Meçhul Sistem korsanlarına yenik düşmemek için , böyle bir durumla karşılaşmadan önlem almak sizin için en doğru adım olacaktır.

Strateji Planlama

Bizim , her türlü probleme ve zorluğa karşı bir planımız her zaman mevcut. Ya siz ? Buna hazır mısınız?