0322 459 2021 bilgi@bilisimplaza.com

Hizmetlerimizden Bazıları...

Size hangi konularda yardımcı olacağımızı biraz anlatalım istedik…

HEP BİR ADIM ÖNDE OLACAKSINIZ

Hizmetler

İhtiyaçlarınıza doğru ve hızlı çözüm üretmek için çalışıyoruz…

20 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile bir çok müşterimizin talep ve ihtiyaçlarına hızlı ve çözüm odaklı destek vererek sistemin sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak ilk önceliğimizdi ,bunu tam da istediğimiz gibi yapmaktan gururluyuz.

Veri kurtarma, yedekleme, Bulut Yedekleme, Siber Güvenlik, Network Altyapı ve Kurumsal Projeler, Sistem Bakımı ve Onarımı ile ilgili talepleriniz ile birlikte Windows, Server, SQL, Java, NuxtJS, Php ve Angular Projelerinizde size destek olmak başlıca hizmetlerimiz arasındadır.

Server Yapılandırma / Lisanslama

Sanallaştırma Teknolojileri

Veri Kurtarma ve Yedekleme

Bulut Veri Hizmetleri

Network Altyapı / Kurumsal Proje

Bakım ve Danışmanlık Hizmetleri

Server Yapılandırma / Sanallaştırma

Server sisteminiz ile ilgili  kurulum, bakım, onarım ve yapılandırma ihtiyaçlarınızı belirliyor , bu doğrultuda iş süreçlerini ilerletiyoruz. Sisteminizin güvenliği bizim için de önemli bir konu.

Server/Sunucu Yapılandırma

İhtiyacınız olan donanım/yazılım entegrasyonu süreçlerinin yönetimini ve uygulanmasını sağlıyoruz.

Sanallaştırma Teknolojileri

Mevcut sunucunuz üzerindeki uyumluluğa göre size önereceğimiz altyapı uygulamalarımızdan biri. Fiziki sunucularınızı tek bir sunucu üzerinde daha sağlıklı ve güvenli bir şekilde barındırımak için herşey elimizde.

Lisanslama Modelleri

Sisteminizde kullanmakta olduğunuz ‘Windows Server, Windows, Office yazılımları, CAL Lisansları vb’ yazılımların resmi satıcısı olarak eksik olan her ihtiyacınıza uygun çözümler sunuyoruz.

Bakım & Onarım & Destek Hizmetleri

Bilgi İşlem altyapınızda bulunan Server, Veri Depolama ve Yedekleme Üniteleri, Firewall Sistemi, Network Ürünleri, Bilgisayar vs cihazlarınızın rutin bakımları ve destek hizmetleri…

Bakım Hizmeti

Bilgi İşlem altyapınızda kullanmakta olduğunuz cihazların rutin/periyodik bakım işlemleri

Onarım Hizmeti

Tespit edilen cihazlarınızın mümkün ise onarımının yapılması

Destek Hizmeti

İşletmeniz içerisindeki  donanım ve yazılımlar ile ilgili  kullanıcılarınızın soru ve sorunlarına yerinde/uzaktan destek hizmeti sağlanması

Web Sitesi Tasarım ve Kodlama

Firmanızın ihtiyacına yönelik hazırlayacağımız %100 yönetilebilir script’ler ile artık internet ortamında daha bulunabilir olacaksınız.

Frond-End Kodlama

Her geçen gün gelişen yazılım dilleri ile birlikte bizlerde bu teknolojileri hayatımıza katıyor ve yenilikçi uygulamaları sizler için hayata geçiriyoruz.

MySQL - SQL

Verilerinize doğrudan erişebilen akıllı ve yaratıcı çözümler için bize sadece istediğinizi iletin.

Javascript , Nuxt ve Angular

Web ve Local intranet üzerinde çalışabilen aplikasyonlarımızı yenilikçi yazılım dilleri ile kodluyor ve performans kaybınızı en aza indiriyoruz.

ERP / Muhasebe / E-Dönüşüm

İş ortaklarımız arasındaki ERP yazılım üreticileri ile birlikte ihtiyacınıza en uygun çözümleri en uygun fiyatlarla ayağınıza kadar getiriyoruz.

İhtiyaca göre ürün

ERP/Muhasebe yazılmı ihtiyaçlarınızı bize iletmeniz ile birlikte sizin için gerekli aksiyonları alıyor olacağız.

E-Dönüşüm Hizmetleri

Elektronik Dönüşüm ile ilgili yapılması gereken altyapı çalışmalarını sizin için projelendiriyor ve sistem entegrasyonunu sağlıyoruz

Veri Güvenliği ve Gizlilik

Kurumunuz bünyesinde kullanılan uygulamaya ait Database güvenliği sizin için olduğu kadar bizim içinde önemli. Bu konuda sizlere yardımcı olmak bizim görevimiz.

Veri Yönetimi (Yedekleme / Kurtarma)

Kurumunuz bünyesindeki önemli verilerinizin güvenliğinin sağlanması, yedeklenmesi ve olası bir felaket anında hızlı bir şekilde kullanılabilir duruma getirilmesi

Veri Yönetim Hizmeti

Kurumsal verilerinizin güvenliğinin sağlanması

Veri Yedekleme

Şirketiniz bünyesindeki önem arz eden tüm verilerinizin sağlıklı ve güvenli bir şekilde yedeklenmesi 

Veri Kurtarma

Olası bir sorun yaşanılması durumunda mutlaka bir B planımız olmalı diye düşünürüz. Veri kaybınızın en aza inmesi ve sistemin hızlı bir şekilde ayağa kaldırılması önemli bir husus.

Network & Altyapı Çözümleri

Karmaşık düzen bir Network altyapınız olabilir. Buna çözüm sunmak için çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Uzak nokta bağlantıları (MPLS VPN, Fiber Optik) ve Kablosuz veri aktarımı gibi çözümlerimiz sizler için masada olacak

Ağ Anahtarı / Switch

Network’e bağlanan her cihaz size bir trafik yaratır ve kullandığınız cihazın tipine göre işlemlerin hızı belirlenir. Test ve iyileştirme sonrası gerekli bilgilendirmeler yapılır.

Uzak Nokta Bağlantı / Fiber Optik Kablolama

Konusunda uzman iş ortaklarımızla birlikte yapılacak incelemeler sonrası Network Ağ’ınıza sihirli bir dokunuş yapabiliriz. Belki de büyük bir kablo karmaşasından da kurtulmuş olacacaksınız. Ayrıca; Ofisleriniz birden çok bölgede ise Noktadan noktaya Güvenli VPN çözümlerimiz ile veri paylaşımınız hep var olacak

Kablosuz Veri Aktarımı

Gerek iç ortamınız gerekse dış ortamınızda Kablosuz bir İnternet / Veri paylaşımımı yapmak istiyorsunuz ? O zaman bırakın bu işi sizin için biz çözelim

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz !

12 + 6 =

Ofis Adresimiz

Reşatbey Mah. Adalet Cad.
No:43/C Seyhan/Adana

Çalışma Saatleri

Haftaiçi ……..: 08:30-17:30
Cumartesi …: 09:30-15:00