0322 459 2021 bilgi@bilisimplaza.com

Biz kimiz ? Neler yapıyoruz ?

Bilişim Plaza olarak kurulduğumuz günden bugüne sürekli gelişip sizin için daha üretken olmaya çaba sarfediyoruz.

Varlığınız varlığımıza değer katıyor…

Hakkımızda

Bilişim Plaza , Sektörde bir Marka

2013 yılında faaliyetine başlayan Bilişim Plaza , 15 yılın üzerinde deneyimi olan çalışanları ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. 

Vizyonumuz;

“Müşteri portföyünü her geçen gün güçlendiren firmamız gerek bireysel gerekse de kurumsal alandaki tecrübesiyle sektörde yerini almıştır. Ülke ekonomisine katkıda bulunmak için faaliyetlerine ara vermeden devam etmektedir. Bu doğrultuda ilerleyerek vizyonumuzu sizinle birlikte güçlenip sektörde daha iyi bir konuma gelmek ve ekibimizi daha da geliştirmek olarak belirledik.”

 Misyonumuz;

“Bilişim Plaza olarak, bilişim dünyasında sürekli değişen ve gelişen bir lider olarak tanınmak istiyoruz. Müşterilerimizin iş süreçlerini optimize etmelerine, inovasyonları benimsemelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmak için en ileri teknolojiyi kullanmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizle uzun vadeli stratejik ortaklıklar kurarak, bilişim alanında mükemmelliği desteklemek ve global bir etki yaratmak istiyoruz. Bilişim Plaza, değerlerimiz, etiğimiz ve müşteri odaklı yaklaşımımızla bilgi çağında bir fark yaratmayı hedeflemektedir.”

İş & Çözüm Ortağı

Yılı Aşan Tecrübe

Memnun Müşteri

Peki

Neden Biz

Bilişim Plaza, sektörde kendini kanıtlamış ve güçlü altyapısı ile üretim yapan bir çok marka ile iş ortağı pozisyonunda çalışmaktadır.

Bilişim Plaza olarak müşterilerimize en iyi ürün/çözümleri en hızlı şekilde ve en uygun maliyetler ile sunmak için çalıştığımızı bilmenizi ayrıca isteriz.

Şirketimiz bünyesinde satılan her ürün Resmi Distribütör ürünü olup üretici/distribütör firma tarafından garantileri sağlanmaktadır.

 

Bilgi ve Tecrübe

Müşteri Memnuniyeti

İletişim ve Gizlilik

7/24 Aktif Hizmet

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz !

6 + 3 =

Ofis Adresimiz

Reşatbey Mah. Adalet Cad.
No:43/C Seyhan/Adana

Çalışma Saatleri

Haftaiçi ……..: 08:30-17:30
Cumartesi …: 09:30-15:00